Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
mgr Marta Czyżmgr Marta Czyżmgr Marta Czyż

mgr Marta Czyż

Magister sztuki, absolwentka Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Choreograf 5. i 6. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dla telewizji Polsat.
Dyplomowany pedagog tańca jazzowego, związana z największą szkołą tańca w Polsce Egurrola Dance Studio (Warszawa oraz Konstancin-Jeziorna).
Trenerka zespołu tańca jazzowego „Imagine” (Egurrola Dance Studio), szkoleniowiec i choreograf zespołów tanecznych w Polsce.
Marta studiowała techniki tańca współczesnego w Contemporary Dance School w Hamburgu oraz otrzymała stypendium w duńskim college’u Oure Sport & Performing Arts na wydziale Taniec klasyczny oraz Modern.
W przeszłości zawodniczka tańca sportowego.
Marta może się również pochwalić występami jako solistka widowiska muzyki i tańca " Usłyszeć taniec ", które jest wystawiane w największych salach koncertowych w Polsce.
Na swoim koncie ma wiele osiągnięć zdobytych na mistrzostwach Polski oraz Świata federacji IDO oraz IFMD.Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS