Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
Kuba AdamowskiKuba Adamowski

Kuba Adamowski

Jestem osobą niemal całkowicie poświęconą rozwojowi na poziomie fizycznym oraz umysłowym. Moją dyscypliną - matką jest Parkour. Trenuję od 12 lat, uczę od pięciu.

W pracy z człowiekiem (czy grupami) skupiam się przede wszystkim na kreowaniu i wzmacnaniu połączeń w ciele. Wykorzystuję techniki biegowe, lekkoatletyczne, kalisteniczne, rozciągania odprężonego oraz gimnastyki. Dodatkowo pracuję z ciężarami (sztangi, kettle), taśmami i trxami. Moją ulubioną działką są wszelkie sprawdziany równowagi.

Jestem jedynym w Polsce samodzielnym, certyfikowanym wedle oficjalnych, międzynarodowych standardów ADAPT trenerem Parkour z brytyjskimi uprawnieniami trenerskimi. Praktykę oraz staż odbyłem w Londynie w 2013 roku, pracując z Parkour Gerenations z ramienia Parkour UK stanowiącego jedyną rządową organizację w kontekście Parkour na świecie. Ponad to skończyłem szkołę kaskaderską 13, prowadzę także projekt PARKOUR :edukacja.

Swoją pracę traktuję przede wszystkim jako misję. Jestem świadomą jednostką, przy czym zależy mi na otoczeniu silnych, zdrowych i sprawnych ludzi. Zajmuję się tak sportowcami na najwyższym poziomie, jak i osobami potrzebującymi rehabilitacji czy dopiero zaczynającymi poznawanie swej fizyczności. Parkour jest sztuką pokonywania przeszkód oraz nawiązywania połączeń z ogromną społecznością dookoła świata, jej mottem przewodnim jest "być silnym, by być użytecznym", skąd moje zamiłowanie do treningu funkcjonalnego.

Moja praktyka opiera się przede wszystkim o pokonywanie barier. Pracuję także na strachu. Dodatkowo promuję zdrowy wizerunek dyscypliny, który został znacznie zniekształcony przez media. Jestem także jedynym przedstawicielem Parkour UK w Polsce. Mój najmłodszy uczeń miał cztery lata, najstarszy 58.

Do zobaczenia na moich zajęciach
Kuba AdamowskiKursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
tel. 793 244 744
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS