Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
mgr Klaudia Lampamgr Klaudia Lampa

mgr Klaudia Lampa

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunkach Manager Sportu oraz Żywienie i Suplementacja w Sporcie.

Prowadzi gabinet dietetyczny Light Yourself oraz szkolenia z podstaw dietetyki z ramienia Strength Coach Certifications oraz Żywienie i suplementacja w pracy Trenera Personalnego w CKKS.

"
Aktualnie dietetyka i treningi personalne pochłaniają mnie niemal całkowicie. Kocham to co robię i czuję potrzebę rozwoju w tej materii. 
Dietetyka to dziedzina, która zawsze będzie się rozwijać, nieustannie badane są nowe substancje zawarte w pożywieniu oraz lekach, co prowadzi do nowych wniosków.

Uważam, że odpowiedni styl życia  uwzględniający aspekty dietoterapii może uchronić nas przed chorobami, a nawet wyleczyć lub znacznie złagodzić ich przebieg. Choroby autoagresywne oraz nowotwory to cywilizacyjna plaga naszych czasów, która jeśli nic się nie zmieni będzie się ciągle rozrastać. Jak często słyszycie wśród znajomych „Mam Hashimoto”?  Ale kto z Was usłyszał od lekarza jak ważna podczas leczenia jest odpowiednio dobrana dieta?

Z moimi klientami wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Dążę do tego żeby być jedynie narzędziem w ich rękach do zdobycia upragnionego celu i poprawy jakości życia.
Pracuję zarówno ze sportowcami, chorymi jak i osobami, które chcą lepiej wyglądać i poprawić samopoczucie.

Jako szkoleniowiec chcę przekazać jak ważne jest indywidualne podejście do klienta podczas dobierania odpowiedniego systemu żywieniowego. Przekazuję wiedzę na co trzeba zwrócić szczególną uwagę aby zoptymalizować efekty wypracowane na treningach.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na szkoleniach. :)
Klaudia Lampa"Prowadzi szkolenia

Żywienie i suplementacja w pracy TP
13 sierpnia 2018
Oczekuje
Wrocław zapisz się

Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
tel. 793 244 744
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS