Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Orzeł
Monika Bazylczuk

Monika Bazylczuk

"Od dziecka sport był nieodłącznym elementem mego życia, poprzez gimnastykę i akrobatykę, brazylijską sztukę walki Capoeira, aż w końcu do ciężkich, kulturystycznych treningów, ukierunkowanych na estetykę sylwetki pod kątem sportów sylwetkowych.
Jestem miłośniczką ciężkich treningów siłowych, lecz nie oznacza to, że neguję inne formy wysiłku fizycznego.
Zajmuję się endokrynologią, diabetologią, schorzeniami metabolicznymi, dietetyką kliniczną oraz psychodietetyką.
Na co dzień pomagam moim podopiecznym realizować cele sylwetkowe na treningach personalnych, a także pomagam im odzyskać utracone zdrowie z zakresu wyżej wspomnianych zaburzeń.
Jestem absolwentką wielu szkoleń i kursów, poszerzających moje kwalifikacje, a obecnie zgłębiam wiedzę na uniwersytecie holistycznej medycyny funkcjonalnej. Nieprawidłowy tryb życia, niezdrowe jedzenie i nieumiejętny trening, skutecznie mogą odebrać zdrowie. Wiedza, którą szerzę ma na celu przede wszystkim nie dopuścić do powstania wielu zaburzeń w organizmie, ale także pozwolić wrócić do zdrowia, jeśli już je utraciliśmy. Jestem absolutną zwolenniczką indywidualizmu w każdej dziedzinie życia, a już na pewno, kiedy chodzi o zdrowie. Nie ma dwóch takich samych osób, nie ma dwóch identycznych jednostek chorobowych i identycznej terapii. Schemat idealny nie istnieje! To zdecydowanie najważniejsze motto w moim życiu.
Uważam, że holistyczne podejście do każdego człowieka, indywidualnie dobrane żywienie, trening oraz suplementacja prozdrowotna potrafią działać cuda, a farmakologia powinna być absolutną ostatecznością. Takiego właśnie podejścia chcę uczyć i taką wiedzę będę przekazywać na szkoleniach dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej, a także na kursach trenera personalnego/kulturystyki, na które serdecznie zapraszam."


Kursy na instruktora i trenera Szkolenia doskonalące i medyczne Zapisz się na kurs Dokumenty do pobrania

Obsługa Klientów i Kursów
tel. 71 307 12 11
tel. 733 330 303
sekretariat@ckks.pl
Zaświadczenia i Marketing
tel. 83 307 01 70
tel. 793 244 744
zaswiadczenia@ckks.pl
marketing@ckks.pl

łowicka akademia sportuKulturysta.com | Trening, suplementacja, diety, fitnessbasementgym
CKKS na facebook CKKS na youtube CKKS na Google+
Wszytkie prawa zastrzeżonie. Copyright © 2014 r. “CKKS” Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu surowo zabronione. Strona korzysta z plików Cookie, przebywając tutaj akceptujesz to, więcej w regulaminie.
Facebook | CKKS YouTube | CKKS Google+ | CKKS